Tenis Kortları Yapımı

Tenis Kortu Yapımı

Tenis kortları 3 tür zemin şeklinde yapılmaktadır. Bunlar; tartan zemin tenis kortu yapımı, akrilik zemin tenis kortu yapımı ve suni çim zemin tenis kortu yapımıdır. Bu 3 tip zemin kaplama işleminde en çok tercih edilen tartan zemindir. Tartan zemin için kullanılacak malzemeleri kendi fabrikalarımızda ürettiğimizden dolayı maliyet fiyatları oldukça düşük olmaktadır ve bu sebeple siz müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Tenis kortları yapımında topun zemine karşı olan direnci çok önemlidir. Topun zemin ile temas ettikten sonra tekrar çıkış gücü, oyun performansını oldukça etkilemektedir. Dünya normlarına göre ürettiğimiz suni çim, akrilik ve tartan zemin ile sizlere maksimum oyun performansını sunmaktayız. Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından onaylı tenis kortları yaparak, sunduğumuz kaliteli hizmeti belgelemiş de oluyoruz. 

AR-GE ekibimiz devamlı olarak yeni teknolojiler geliştirerek her geçen gün tenis kortu zeminini daha iyiye ulaştırmak için çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar ile tenis kortu yapımı konusunda en iyi firmalar arasında gösterilmekten onur duyuyoruz. Zemin kaplama uygulaması haricinde, bir tenis kortu için gerekli olan bütün malzemeleri de sağlamaktayız. Tenis topu, tenis raketi, tel çit ve tenis ayakkabısı teminini en uygun fiyata yaparak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Tenis Kortu Yapımı Video

Konu İle İlgili Etiketler

tenis kortu yapımı
tenis kortu maliyeti
tenis kortu yapımı fiyatları
tenis kortu maliyeti nedir
tenis kortu ölçüleri
tenis kort fiyatlari
tenis kortu inşaat maliyeti
tenis kortları yapımı
tenis kort fiyatı
tenis kortu yaptırma maliyeti
tenis kortu yapımı teknik şartname
tenis kortu fiyatları
kapalı tenis kortu maliyeti
tenis kortu yapımı ankara
tenis kortu yapımı maliyeti
tenis kortu video