Estetik Görünüm: Tartan Zemine her renk uygulanabilir. Bu renk çeşitliliği sayesinde logo uygulamasında mükemmel sonuçlar elde edilir. Logonun ne kadar renkli olduğu veya hangi renkleri içerdiği hiç önemli değildir. Zemini yapan firmanın profesyonelliği ve kullanılan malzemenin kalitesiyle alakalıdır. EPDM ve Tartan zemin fiyatı için lütfen bizi arayın.

Bakım Gerektirmez: Uygulama yapılırken SBR ve EPDM Granülün içerisine özel bir cila katılır. Bu cila uzun yıllar bozulmadan kalır, bakım gerektirmez ve temizliği kolaydır.

[gdl_gallery title=”tartan-zemin” width=”125″ height=”125″ ]

Dayanıklı: Yapısındaki SBR ve EPDM Granül sayesinde uzun yıllar boyunca aşınmadan ilk gün ki şeklini korur. Bu dayanıklılığın süresi yine firmanın profesyonelliğine ve kullandığı malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir.

Kaymayı Engeller: Tartan Zemin, uygulandığı alanlarda kaymayı engeller ve düşme riskini minimuma indirir. Bu sayede, sporcular güçlerini dengeleyerek zeminden kaynaklı güç kaybını da aşmış olurlar. Tartan zemin uygulaması ile yürüyüş yollarında olumsuz hava koşullarında oluşan kayma riskinin de önüne geçilmiş olur, yürürken ve spor yaparken rahat ve güvenli olursunuz.

Ses Yalıtımı: Yürürken, koşarken veya spor yaparken çıkan sesleri engeller, konsantrasyonunuzu maksimumda tutar.

Doğayı Korur: İçeriğindeki malzemeler kanserojen madde içermez. Zemin, geri dönüşümlü malzemeler içerdiğinden doğaya zarar vermez. Düşünüldüğü gibi çevreye zarar verecek herhangi bir kimyasal barındırmaz.

Kullanım Alanları: Tartan zemin, özellikle tenis kortları, basketbol sahaları ve atletizm pist zeminleri için geliştirilmiş zemin kaplamalarıdır.  Bunun yanında yürüyüş yolları, okullar, kamu kurumları, hastaneler, endüstri ve ulaşım tesislerinde de kullanılmaktadır.

[gdl_gallery title=”tartan-zemin2″ width=”125″ height=”125″ ]