Suni çim seçimi oldukça önemli bir husustur. Kullanım şekline göre doğru bir tercih yapılmazsa tam olarak beklentinizi karşılamayacaktır. Sentetik seçimi konusunda kesinlikle profesyonel bir yardım almanızı tavsiye etmekteyiz.

Hangi Sentetik Çim Halıyı Seçmeliyim?

Halı saha yaptırmak isteyenlerin en çok düşündüğü ve çoğu zaman da hata yaptığı nokta, çim seçimidir. Halı saha yaptırmak için araştırma yaparken; hangi ürün kullanım amacına daha uygun veya hangi ürün daha kaliteli ve uzun ömürlü gibi soruların araştırılması gerekmektedir. Ayrıca halı saha yapılacak olan yerin yağış ve sıcaklık durumları analiz edilerek ona uygun bir sentetik çim önerisi yapılması gerekmektedir. Bahçeniz için seçeceğiniz suni çim farklı, teras için seçeceğiniz suni çim lokasyonunuza göre farklı özellikleri barındırmalıdır. Çocuk oyun alanları için kullanılan suni çim yine farklı olmaktadır. Futbol oyunu oynanacak sahalarda suni çim farklı golf oyunu oynanan yerlerdeki suni çim farklıdır. Çünkü her spor kendine özgü bir takım nüansları vardır. Topun suni çime temas ettiğinde gösterdiği direnç bile hesap edilmekte olup en uygun çözümü sunmaktayız.

Bu sorular için en iyi cevapları üretici firmalardan alabilirsiniz. Çünkü üretici firma, size ürünün tüm üretim aşamalarındaki evrelerini ve merak ettiklerinizi aktarabilecek yetkili kurumdur.

Muhatap olduğunuz firmanın kim olduğunu biliyor musunuz?

Yatırımcıların en çok dikkat etmesi gereken konulardan bir diğeri de muhatap olduğu firmanın kim olduğudur. Firmayı
iyi tanımalı, araştırmalı ve referanslarını istemelisiniz. Firmanın;

– Üretici mi?
– Bayi mi?
– Alt Bayi mi?

olduğunu bilmesiniz. Ancak yapacağınız araştırma sonucunda üretici firmayı tercih ederseniz kalite, uygun fiyat ve doğru ürünü zarar etmeyecek şekilde temin edebilirsiniz.
Sentetik çim seçimi konusunda; üreticinin, sizi hangi ürüne neden yönlendirdiğini, beklentilerinizin ne kadarını karşıladığını ve ihtiyaçlarınıza ne kadar çözüm olacağını iyi anlamak gerekiyor. Ürünün kalitesi ve dayanıklılığı çok önemli bir faktördür. Yatırımınızı yaparken metrekare başına 1 TL daha ucuz alacağınız ürün, sizi yıllar sonra zarara sokabilir, 5-6 yıl yerine 2-3 yıl sonra sentetik çim halınızı yenilemeniz gerekebilir.

Reform Spor Sistemleri, sentetik çim, granül ve halı saha yapımında kullanılan bütün ürünleri Çorlu/Tekirdağ’daki fabrikasında kendisi üretmektedir. Ürünlerimiz tamamen kullanım amacına uygun olarak, uzun Ar-Ge çalışmalarından ve testlerden aldığımız sonuçlara göre profesyonel bir kadro tarafından üretildiğinden garantili ürünlerdir. Halı saha yapımında; gereken her konuda başka bir firmaya ihtiyaç duymadan bütün ihtiyaçlarınıza çözüm olmayı taahhüt ediyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Bir sentetik çim üreticisi olarak; size doğru ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunuyoruz. Yaptırmak istediğiniz halı sahanın müşteri potansiyeli ve konumuna göre bütçenize uygun ürünleri öneriyoruz. Oluşturmak istediğiniz müşteri portföyünüze uygun sentetik çimi seçmek ve müşterilerinizin beklentilerini tam olarak karşılamak yeni müşteriler bulmanız için referans olacaktır. Hedeflediğiniz müşterilerinizin tercihini iyi analiz edip ona göre klasik veya gelişmiş bir ürün seçmelisiniz.

Daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok; satış uzmanlarımız size yardımcı ve sorularınıza yanıt olmaktan mutluluk duyacaktır. 0212 533 70 73