karo kauçuk, kauçuk, karo kauçuk satışı, ucuz kauçuk, reform kauçuk,

Karo kauçuk, bir zemin kaplamasıdır. Karo şeklinde, üçgen şeklinde, altıgen şeklinde ve benzer şekillerde olmaktadır.

Kauçuk yapısı bakımından esnektir, kayma eğilimi yoktur, darbelere karşı dayanıklıdır hatta darbe emici olarak görülür ve imalat konusunda kolay elde edilen dolasıyla maliyeti de az olan bir malzemedir. Yeni teknolojik hareketlerle, bu malzemelerin gelecekte önemli bir yere sahip olacağı konusunda şimdiden fikirlerimizi sunabiliriz.

Karo kauçuk zemin de yürümek, ritimli koşmak, spor yapmak ve hız hareketlerle yol almak, diğer zeminlerde olduğundan daha kolaydır, daha konforludur, daha eğlencelidir ve vücudun aldığı darbe etkisini azaltır. Özelikle sporcularda ağır yaralanmaları engeller ve azaltır, tekerlekli aletlerden çıkan sesleri en aza indirger, sağlıklı bir yaşam sunar ve ayağımızın altındaki teknolojinin tadını çıkarmamızı sağlar.

Kauçuk kullanım alanları; dünyada stadyumlarda, hastanede, spor ve eğlence tesislerinde, alışveriş merkezlerinde, oyun parklarında, müzelerde, ticari ve kamu kuruluşlarında, okullarda, topluma açık yaşam alanlarında ve daha birçok yapıda kullanılmaktadır. Montajları da oldukça kolaydır ve yapıştırıcı madde ile bütünleşerek uzun ömürlü, doğala yakın bir yüzey yaratılır.

Türkiye'de ve dünyada ilk başlarda denemelerle ortaya çıkan bu zemin sistemi; denemelerde verdiği olumlu tepkiler ve görüntüler sayesinde, kendisine oldukça fazla çalışma alanı yaratmış olup, yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Türkiye'de incelememiz gereken konunun öncü firmalarından biri olan Reform Sports yüksek kalite anlayışı ve tecrübeleri ile 70 ülkede ve Türkiye'nin tüm illerinde faaliyet göstermekte olup, insan sağlığı ve çevre güvenliğini dikkate alarak hizmet vermektedir. Reform Spor Sistemleri sağlıklı, uzun ömürlü, temiz ve hijyenik karo kauçuk uygulamalarıyla fazlasıyla tercih edilen ve güvenilen firmalar arasında yerlerini almışlardır.

Bu alanlarda aldığı sertifika ve yüzlerce referanslarıyla kauçuk sektöründe üstün bir çaba sergilemektedir. Reform Group bünyesinde 6 firma ve 9 ticari marka bulundurmaktadır. Bunlar; Reform sports, Rerubber, Refyapı, İÇG, Dizayn Spor, HM Lojistik, Refturf, Reform ekipman, Refziraat, Refkim, RMS VE Reffloor'dur. Yani ReformGroup sadece üretim yapmakla kalmıyor, tüm işlerini A'dan Z'ye kendisi planlayıp, düzenleyip hizmete dönüştürüyor. Bu durum dolayısıyla aranan firmalardan olmasını sağladığı gibi, özel bir alanda yer bulmasını da sağlıyor.

Türkiye'deki birçok noktaya modüler karo kauçuk zemin uygulaması Reform tarafından yapılmıştır. Sadece karo kauçuk alanında değil, futbol başta olmak üzere; basketbol, çok amaçlı sahalar, tenis, hokey, beyzbol, golf, ragbi ve atletizm alanlarında da hizmet vermektedir.

Dünya çapında profesyonel bir marka olarak ürün ve hizmet sunan firma, yeni teknolojileriyle gelişime ve üretime açık bir firma haline gelmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye'nin 81 ilinde ( Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel-Mersin, İstanbul İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlı Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce) satışını gerçekleştirdiğimiz karo kauçuk ile ilgili aşağıdaki kelimeler ile sorular sorulmaktadır. Sizin de aklınızda bulunan sorular var ise vakit kaybetmeden 0212 533 70 73 telefon numarasından iletişime geçebilir veyahut [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 • karo kauçuk
 • karo kauçuk fiyatları
 • karo kauçuk zemin
 • karo kauçuk zemin kaplama
 • karo kauçuk fiyat
 • karo kauçuk zemin kaplama fiyatları
 • kauçuk zemin döşeme
 • kauçuk merdiven kaplama
 • karo kauçuk zemin kaplama fiyatları
 • kauçuk zemin kaplama m2 fiyatları
 • kauçuk zemin kaplama birim fiyat
 • kauçuk zemin kaplama nasıl yapılır
 • kauçuk zemin kaplama teknik şartnamesi
 • kauçuk zemin kaplama sahibinden
 • kauçuk zemin kaplama makinası
 • kauçuk zemin kaplama özellikleri
 • kauçuk karo imalatı