Reform Grup Fabrika | Halı Saha Yapımı | Suni Çim Halı
Reform Grup Fabrika | The Reform Group Factory

Reform Grup bünyesinde faaliyet gösteren Reform spor sistemleri ltd, yaklaşık 25 yıldan beri spor tesisleri kurmakta, imal ve dizayn etmektedir. Yüksek kalite anlayışı ve tecrübemizle oluşturduğumuz profesyonel üretim ve satış kadrosu ile alanında uzman montaj ekiplerimiz Türkiye’nin bütün illerinde ve dünyada, 9.000’i aşkın proje teslim etmiştir.

Misyonumuz, en kısa sürede müşterilerimizle birlikte en yüksek tesis kalitesini sağlayabilmektir. Ayrıca, yüksek rekabetçi anlayışımızla, insan sağlığı ve çevre güvenliğini dikkate alarak en iyi hizmeti vermek için üstün bir çaba sergilemekteyiz. TSE, IAAF, ITF, FİFA, ISO 9001:2000 vb. yerel ve uluslararası sertifikalara sahip oluşumuz Türkiye ve uluslararası standartlardaki iyi hizmet ve kalitemizin kanıtıdır.

Grubumuz bünyesinde dokuz ticari markamız vardır, bunlar; Refturf, Refyapı, Refrubber, ReformEkipman, Refziraat, Reformsports, RMS, Reffloor ve Refkim dir.  

Ayrıca Yıllık 13.000.000 m2 üretim kapasitesine sahip üç ana üretim bölümünden oluşan Tekirdağ Çorlu’daki fabrikamızda aşağıdaki mamulleri üretmekteyiz.

Sentetik çim olarak; Futbol amaçlı suni çim halı, Tenis, Golf, Dekoratif amaçlı her çeşit suni çim halı üretimimiz vardır.

Kauçuk bölümünde; Spor zeminleri için kullanılan EPDM veya SBR’den mamul Kauçuk Karo, Kauçuk Parke, Kauçuk Rulo, Süt çiftlikleri ve atlar için hayvan yatakları.

Üçüncü bölümde; Kapalı spor salonları yapımı, kapalı halı saha yapımı, tenis sahaları ve hayvan ağılları için çelik çatı sistemlerini de bu entegre tesislerimizde hazırlamaktayız.

Sonuç olarak,  ürün ve hizmetlerimizle dünya çapında bir marka olarak siz değerli müşterilerimizle birlikte her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

Saygılarımızla

Reform Group Logo

fabrika, çorlu fabrika, reform çorlu, çorlu sentetik çim fabrikası,
fabrika genel, suni çim fabrikası,
fabrika fotoğrafı, fabrika çim üretimi,
çim halı dokuma, çim halı dokuma fabrikası,
fabrika genel, suni çim fabrikası,
çim halı dokuma, çim halı dokuma fabrikası,
fabrika genel, reform fabrika, fabrika dış görünüş,