Açık Halı Saha Yapımı, az sayıda kişilerin oluşturduğu takımların birbiriyle mücadelesi için düşünülmüş sahalardır. Küçük yaştaki çocukların gelişimi için de kullanılmaktadır. Mini halı sahalar adından da anlaşılacağı üzere diğer sahalara göre daha küçük boyutlardadır. Açık halı saha ölçüleri minimum 20mx40m ve maksimum 35mx60m olarak ölçeklendirilmiştir.

Ticari açık halı saha yapımı için genel olarak tercih edilen ölçüler ise 25m x 45m ve 30m x 50m ‘dir. Bu ölçülerdeki halı sahalarda genelde 6×6 ve 7×7 kişi rahatça maç yapabilmektedir.

Halı saha yapımında bir diğer önemli nokta ise kullanılan suni çim halı‘dır. Suni çim halı kaliteli ve bakımlı olduğu sürece halı saha sahipleri için iyi bir gelir kaynağı olmaktadır.

Halı Saha Suni Çim Halı Modelleri:

Halı saha yapımı için en uygun suni çim halı modeli 55mm hav boyuna sahip futbol sentetik çimleridir. Fibrile ve monofilament suni çim halı modellerimiz mevcuttur. 55mm Fibrile LSR senetik çim modelimiz en çok satan popüler halımızdır. Yeni nesil suni çim halılarımız ise monofilament be monofilament omurgalı serilerimizdir. Lütfen suni çim halı fiyatı sorunuz.

Açık halı sahan yapımı için teknik şartname,  genel görünümü, ölçekleri ve detay kesiti gibi özelliklerini sitemizden görebilirsiniz. Açık halı saha yapımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

Mini Açık Halı Saha Yapımı Maliyeti
Mini Açık Halı Saha Yapımı

HALI SAHA MALİYETİ