Kapalı Halı Saha, üzeri çelik konstrüksiyon ve branda ile kapatılmış amatör futbolcuların birbiriyle futbol maçı yapmaları için oluşturulmuş sahalardır. Hava koşullarından etkilenmeyen, kar, yağmur ve rüzgara yenik düşmeyen, ışıklandırmaları sayesinde her saat futbol oynamaya elverişli sahalardır. Ölçüleri 20x40m ile 35x60m arasında değişmektedir. Bu ölçüler halı sahanın kurulacağı alanın boyutuna göre farklılık gösterir ve nizami ölçülere uygun olarak yapılmaktadır.

Kapalı Halı Saha Yapımı Ölçüleri

Kapalı halı saha yapımı için en ideal ölçüler ise 30m x 50m dir. Bu ölçülerde 7×7 kişilik takımlarda rahatça maç yapılabilmektedir. Kapalı halı saha demir konstrüksiyonu ise bölgelere göre farklı özelliklerde olmalıdır. Hesaplamaları yapılmış kapalı halı sahalar ile yıllarda güvenle futbol oynatabilirsiniz. Bölgelere göre hesaplamalarımız mühendislerimiz özenle yapmaktadır.

Kapalı Halı Saha Suni Çim Halı Seçimi

Kapalı halı saha yapımında bir diğer önemli nokta ise seçilecek suni çim halı özellikleridir. İyi bir kapalı halı saha için kaliteli bir monofilament sentetik çim halı kullanmanızı tavsiye ederiz. Kapalı halı saha maliyeti ve suni çim halı fiyatı için bizden bilgi alabilirsiniz.

Kapalı Halı Saha Yapımı Detay
Kapalı Halı Saha Yapımı Detayları

Kapalı halı saha yapımı ile alakalı olarak bulunduğunuz ildeki referanslarımızı lütfen sorunuz. Suni çim halı fiyatları için lütfen bizi arayınız.